Hizmetlerimiz

Web Geliştirme ve Barındırma Çözümleri

Web tasarımı ve programlama, web tadilat, web analiz, mobil uygulama geliştirme, e-ticaret sistemleri ve özel yazılım geliştirme ile hosting çözümleri, sanal sunucu (VDS), fiziksel (dedicated) sunucu, kurumsal e-posta hizmetleri gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya hesaplarınızda yeterli sayıda kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile influencer marketing, meta ads (instagram / facebook) reklam yönetimi konularında yanınızdayız.

Ticari Yazılım Çözümleri

Genel olarak restoran, cafe, okul, kantin, market gibi işletmelere gerek kendi gerekse de çözüm ortaklığını yürüttüğümüz ticari yazılım çözümleri sunuyoruz.

E-ticaret Danışmanlığı

Mevcut e-ticaret siteniz ya da yeni açacağınız e-ticaret siteniz için gerek alt yapı desteği gerekse de danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

SEO ve SEM Danışmanlığı

Arama motorlarında üst sıralara çıkmak hayal değil. Profesyonel SEO yöntemlerimizle sizi arama motorlarında ulaşılabilir yapmakla beraber markanıza değer katıyoruz.

Google ADS Danışmanlığı

Kurumsal Google hesaplarımız ile Google ADS hesabınızı biz yönetiyoruz. Bu sayede doğru kitlelere reklamlarınızın çıkmanızı sağlayarak tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Akıllı Kart Uygulamaları

Sosyal yardım kartı, yemek kartı, sadakat kartı, puan kartı, indirim kartı ön ödemeli akıllı kart uygulamalarını sunuyoruz. Detaylar

Turnike ve Geçiş Sistemleri

Yemekhane, kantin, okul, personel takip olmak üzere birçok alanda geçiş sistemleri çözümleri geliştirmekteyiz.

Siber Güvenlik Çözümleri

Sızma testleri, güvenlik duvarı çözümleri, KVKK teknik tedbirleri, bilgi güvenliği, ISO 27001 Danışmanlığı gibi konularda hizmet vermekteyiz. Detaylar

Adli Bilişim Çözümleri

Adli ses ve konuşma incelemeleri, görüntü inceleme ve analiz, internette itibar koruma, güvenli veri silme, veri kurtarma çözümleri alanlarında hizmet vermekteyiz. Detaylar

Bilgisayar Teknik/Yazılım Desteği

Bilgisayar teknik servisimizle format, tamir, test, vip hizmet gibi konularda hizmet vermekteyiz. Detaylar

İkinci El Bilgisayar Satışı

Uygun fiyata ikinci el bilgisayar hizmeti veriyoruz. Detaylar

Eğitim Hizmetlerimiz

Sektörümüzde kendini geliştirmek isteyenlere kişiye özel ya da sınıf ortamında eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz bazı eğitimler: Web Temelleri ve Kodlama, E-ticaret ve Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Uzmanlığı, Kurumsal Bilgi Güvenliği, Temel Siber Güvenlik, İleri Düzey Bilgisayar, Adobe Photoshop. Detaylar

B2B
Van Bilişim - 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri